NOVINKY

arr3Nabídka kompozitního zásobníku*** AKCE *** Připravili jsme pro vás speciální nabídku kompozitního zásobníku. Neváhejte a... arr3Hasiči v Hradci Králové si vyzkoušeli netradiční použití dýchací technikyKrálovéhradečtí hasiči si vyzkoušeli pohyb a orientaci v zásahovém oděvu a dýchacím přístroji pod... arr3PYROS / ISET 2015 Veletrhy Brno Meva a.s. se opět účastnila Mezinárodního specializovaného veletrhu PYROS určeného především... arr3Certifikace ISO 9001 a ISO 14001 S potěšením můžeme oznámit, že se naše společnosti MEVA a.s. a její všechny provozy, dne...

Saturn OXY Comfort

 

Informace na Váš email

Speciální nabídky, novinky, na
Váš e-mail.Prolistovat si katalog
Stáhnout katalog (zip)
Objednávka katalogu ZDARMA

 Certifikace ISO 9001 a ISO 14001

S potěšením můžeme oznámit, že se naše společnosti MEVA a.s. a její všechny provozy, dne 18.05.2015 úspěšně obhájila proces re-certifikace auditem pro ISO 9001. Ve stejném období  společnosti MEVA a.s. a její všechny provozy, dne 18.05.2015 obdržela certifikát ISO 14001.

Proces certifikace byla pověřena společnosti LL-C (Certification).

Odpovědnost k životnímu prostředí a odpovědné podnikání. To jsou hlavní dva důvody, proč se naše společnost MEVA a.s. rozhodla aplikovat systém řízení environmentu. Jiné další důvody pro zavedení systému řízení vztahu k životnímu prostředí nejsou. Vážíme si těchto hodnot a proto je pro nás automatické řídit svou výrobu a poskytované služby tak, aby minimalizovaly svůj vliv na okolní prostředí.

Nové certifikáty můžete nalézt k nahlédnutí v sekci CERTIFIKÁTY

 

 

 

 


MjMwYWQ5Y