NOVINKY

arr3Nabídka kompozitního zásobníku*** AKCE *** Připravili jsme pro vás speciální nabídku kompozitního zásobníku. Neváhejte a... arr3Hasiči v Hradci Králové si vyzkoušeli netradiční použití dýchací technikyKrálovéhradečtí hasiči si vyzkoušeli pohyb a orientaci v zásahovém oděvu a dýchacím přístroji pod... arr3PYROS / ISET 2015 Veletrhy Brno Meva a.s. se opět účastnila Mezinárodního specializovaného veletrhu PYROS určeného především... arr3Certifikace ISO 9001 a ISO 14001 S potěšením můžeme oznámit, že se naše společnosti MEVA a.s. a její všechny provozy, dne...

Saturn OXY Comfort

 

Informace na Váš email

Speciální nabídky, novinky, na
Váš e-mail.Prolistovat si katalog
Stáhnout katalog (zip)
Objednávka katalogu ZDARMA

 


Úvod » SERVIS DÝCHACÍ TECHNIKY

SERVIS DÝCHACÍ TECHNIKY

V této sekci nebylo nalezeno žádné zboží.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Servisní středisko Meva a.s. Vám zaručuje kvalitní provedení pravidelných kontrol, pravidelných revizí po pěti letech i případných oprav dýchacích přístrojů.

- Servisní středisko Meva a.s. Vám nabízí provedení servisu dýchacích přístrojů do 1 týdne (při maloobjemových zakázkách a dle typu revize, možný servis na počkání)

- Servisní středisko Meva a.s. Vám nabízí zprostředkování dopravy v nízkých cenách. Servisní středisko zajišťuje přepravu dých. přístrojů poštovní službou, zásilkovou službou, atd.

- Naše servisní středisko je připraveno vyhovět Vašim požadavkům každý den, o víkendech dle individuální dohody s obchodním oddělením Meva a.s.


YThjZ